Hakkımızda

ASKAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ

Gelişmekte olan bir ülke olarak inşaat sektörümüzde son yıllarda büyük bir hamle yaparak çağımız teknolojisiyle entegrasyona geçmiş ve ilkel yöntemlerle çalışmayı bırakmıştır. İnşaat sektöründe karot ile beton delme, beton kesme sistemlerinin yanı sıra inşaat, yapı ve güvenlik alanlarında bina güçlendirme, kimyasal ankraj, kontrollü bina yıkımı, beton ve donatı raporları konularında hizmet vermek için, 2001 yılında kurulmuş olan firmamız 2005 yılında kurumsal bir kimlikle AS KAROT BETON DELME-KESME-ENJEKSİYON-GÜÇLENDİRME SİSTEMLERİ olarak faaliyetlerine devam etmektedir.AS KAROT, alanında profesyonel bir kadro, geniş makina parkuru onarım harçları ve yapı laboratuvarı ile Türkiye çapında faaliyetlerini sürdürmektedir.

HEDEFİMİZ:
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda en iyi hizmeti vermek, sektörde ayrıcalıklı olmaktır.

KURUMSAL POLİTİKAMIZ:
Faaliyetlerimize başladığımız günden bu yana kazandığımız bilgi birikimi, tecrübe deneyimi ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanmaktır.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ:
AS KAROT yönetimi, yüklendiği işleri uluslararası kriterlere, yürürlükteki şartlara, standartlara uygun olarak kalite doğrultusunda işlerini doğru ve tam olarak zamanında yapmak, mevcut kaliteyi artırma politikasındadır.

AS KAROT BETON DELME-KESME-ENJEKSİYON-GÜÇLENDİRME SİSTEMLERİ

cutting_1

444 6 380