Beton Kesme Eskişehir Her Zaman Hizmetinizde…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puanlar, Ortalama: 5,00 Üzerinden 5)
Loading...

Beton kesme işlemi birçok yolla gerçekleştirilmektedir. Öncelikle kesim yapılacak işleme ve alana göre kesim yöntemi ve makinesi belirlenir. ASKAROT Eskişehir beton kesilmesi işlemini derz kesme, hidrolik kesim ve halatlı kesim makineleri ile beton kesimi yapmaktadır.

Kesim yöntemi işin yapılması için en uygun makineyi seçerek, iş ve işçi güvenliği ön planda tutularak yapılmalıdır. ASKAROT Eskişehir iş güvenliğine çok önem vermektedir. İş güvenliği sertifikalı, inşaatlarda çalışmanın bilincinde ve alanında uzman personelleri ile uygulamalarınızda ASKAROT Eskişehir hizmetinizde.

İnşaatlarda derz, pencere, kapı, kolon, duvar, kiriş kesimleri, merdiven kesimleri ve tesisat, elektrik, doğalgaz tesisatı, baca delikleri gibi uygulamalar yapan ASKAROT Eskişehir bütün kesim ve delme işlerinizde uygulamalarınızı gerçekleştirmektedir.

Filiz ekme, bina güçlendirme uygulamalarını gerçekleştiren ASKAROT Eskişehir filiz ekme uygulamalarında kimyasal dübel kullanmaktadır. Bina güçlendirmesinde kimyasal dübel kullanmamızın sebebi filiz ekiminde kimyasal dübelin en sağlam malzeme olmasıdır.

Türkiye genelinde çalışan ASKAROT Eskişehir inşaatta çalışmanın bilincinde, geniş ekipman ve alanında uzman kadrosu ile karot, beton delme, kesme, kırma ve filiz ekme uygulamalarınızı profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ve ücretsiz keşif yaptırmak için hemen arayın.